Wygrana z Sulimirczykiem.

W niedzielę 17.09 na boisku w Opatowie został rozegrany mecz, w którym lider z Opatowa podejmował ostatnią drużynę w tabeli Sulimirczyk Sulmierzyce. Pomimo ostatniego miejsca gości mecz był bardzo ciężki i pierwsza połowa nie zwiastowała niczego dobrego, a zawodnicy schodzili na przerwę przy wyniku 0-0, i to tylko dzięki dobrej postawie miejscowego bramkarza. Druga połowa zaczęła się bardzo dobrze bo już w 52 minucie bramkę zdobył Płomień, lecz goście do wyrównania doprowadzili w 59 minucie i mecz zaczął się od nowa. Ciężkie warunki do gry i niezbyt dobra murawa nie pomagała żadnej ze stron. Ale ostatecznie po bramkach w 84 i 90+2 minucie to lider wygrał mecz i 3 punkty zostały w Opatowie.

Bramki dla naszej drużyny zdobywali: 52' Maciej Żurek, 84' Patryk Zawisza(C), 90+2 Miłosz Konieczny

Warto tutaj wspomnieć też o tym, że Sulmierzyce zdobyły pierwsze 3 punkty, po tym jak Wielkopolanin Siemianice został ukarany walkowerem.